Досягнення закладу

Колектив закладу є постійним учасником методичної роботи міста. Педагоги приймають участь в проведенні різних заходів, а також на базі закладу проводяться заняття для слухачів курсів, методоб'єднання для різних категорій педпрацівників, семінари для методистів, завідуючих. Є учасниками та призерами різних міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів

гра ват

суч  кол

2014-2015 н.р.

Участь в методичній роботі міста, області
- семінар для вихователів-методистів ДНЗ «Духовне збагачення дошкільників на шляху реформування дошкільної освіти»
- семінар для вихователів-методистів ДНЗ «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» в ДНЗ»
- 3 засідання школи молодого практичного психолога
- колектив закладу нагороджений грамотою за активну методичну роботу
Участь в міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах
- участь у Всеукраїнському конкурсі на «Кращий методичний кабінет ДНЗ - 2014», «Краща спальна кімната - 2014» на інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів
- участь у конкурсі методичних розробок по ознайомленню дітей з ПДР «Бережись автомобіля!» на сайті «planetadetstva.net»
- участь в обласній виставці «Екологія дитинства в режимі інноваційного розвитку»
- міський конкурс «У колі дружньої родини» - І та ІІІ місця.
- 6 Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті 2014» - ІІ місце
- 6 Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2015» - І місце
- міський конкурс-виставка "Зимова феєрія" - переможці
- обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» - ІІ місце

2015-2016 н.р.
Участь в методичній роботі міста, області
- вихователь-методист закладу керівник методичних об'єднань вихователів-методистів міста
- заняття для слухачів курсів вихователів-методистів при ВАНО: «Інтерактивні форми роботи з педагогами»
- 3 засідання школи молодого практичного психолога
- колектив закладу нагороджений грамотою за сучасні підходи в організації та здійсненні освітньої діяльності.
Участь в міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах
- участь у Всеукраїнського конкурсу «Сталий розвиток - наш вибір»
- участь у І регіональній виставці-презентації «Панорама освітніх інновацій» при ВАНО - диплом ІІ ступеня
- досвід роботи закладу з питань ОБЖД надрукований в журналі «Вихователь-методист» №3, 2016
- 7 Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2016» -
І місце
участь у міському конкурсі-виставці "Зимова феєрія"
- фестиваль дитячої творчості "Чарівна квітка 2016", номінація «Вокально-хореографічна композиція» - переможці
2016-2017 н.р.
Участь в методичній роботі міста, області
- методичне об'єднання для вчителів-логопедів на тему: «Сенсомоторний супровід дітей із ЗНМ».
Участь в міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах
- участь у міському конкурсі «Ярмарок фахових сподівань 2017» в номінації «Навчально-методичний посібник»
- участь в міському конкурсі «Вінниця місто зразкових пішоходів і пасажирів».
- міський конкурс-виставка "Зимова феєрія" - переможці
- участь у фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка 2017", номінація «Художнє читання»
- участь в міському етапі обласного конкурсу «Колискова пісня»

2017-2018 н.р.
Участь в методичній роботі міста, області
-вихователь-методист закладу керівник методичних об'єднань вихователів-методистів міста
- методичне обєднання для вихователів старши груп на тему: "Дошкільнятам освіта для сталого розвикту"
- методичне об'єднання для вчителів-дефектологів на тему: ««Виховання  кольоросприймання і кольоророзрізнення у дітей дошкільного віку з порушенням зору».

Педколектив нагороджений грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за ефективне впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу та творчі звершення на освітянській ниві.

Участь в міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах
- участь у міському конкурсі «Ярмарок фахових сподівань 2018» в номінації «Дидактична гра» - І місце
-   участь у фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка 2018", номінація «Вокально-хореографічна композиція»
- участь в міському етапі обласного конкурсу «Колискова пісня»

2018-2019н.р.

Участь в методичній роботі міста, області
- методичне об'єднання для завідувачів ЗДО міста на тему: "Освіта для сталого розвитку як цілісний інноваційний напрям в сучасній дошкільні освіті"
- заняття міської школи молодого вихователя 2-й рік роботи на тему: «Формування життєвої компетентності у дітей дошкліьного віку».
- презентація дидактичної гри "Вишиваночка" з досвіду переможця фахового конкурсу "Ярмарок фахових сподівань2018"
- участь в І міському методичному фестивалі "Скарби педагоігчних ідей" - презентація досвіду роботи по ОБЖД.
Педколектив нагороджений грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій, невпинний пошук та вагомий внесок у спрау розвитку. навчання та виховання підростаючого покоління.
 Участь в міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах
- участь в міському конкурсі освітніх проектів в дошкільній освіті - проект "Плекаймо майбутніх художників"
- участь у міському конкурсі «Ярмарок фахових сподівань 2019» в номінації «Соціально-психологічна робота» - дидактичнийц посібник "Барви райдуги веселі"
-   участь у фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка 2019", номінація «Вокально-інструментальна композиція» та  "Вокал - соло"
-  участь в міському етапі обласного конкурсу «Колискова пісня»
- переможці в міському конкурсі новорічних композицій "Змова феєрія".