Інформаційна довідка
Сл.Н.В.Карпенко,
Муз.Н.М.Афанасенко
Дитячий садочок над Бугом Південним -
Кораблик дитинства в берізках і кленах.
Весела домівка підняла вітрила.
Живе наче в казці, очікує дива.

Садочок «Рибка золота»
Здійснює бажання.
Зростаємо дужі, щирі й веселі
У нашій дбайливій та добрій оселі.

Садочок «Рибка золота» -
Острівець пізнання.
Садочок «Рибка золота»
Здійснює бажання.

Садочок «Рибка золота» -
Острівець пізнання.
Начають в садочку любить батьківщину,
Світ пізнавати кожної днини.

Гаслом закладу є: «Спільними зусиллями, з любов'ю до дітей»
В закладі функціонує 12 груп: 2 групи раннього віку, 9 груп дошкільного віку, з них 1 - інклюзивна група для молодшого дошкліьного віку, 1 групи спеціального призначення: логопедична. Садок відвідує 356 дітей. Колектив закладу становить 50 чол.
   В садку обладнані музично-спортивна зала, методичний кабінет, кабінет практичного психолога, вчителя-логопеда, музкерівників, ресурсна кімната, медичний блок, музейний осередок та осередок ОБЖД. На території закладу розташовано: квітники, городи, куточок лісу і саду, автомістечко, різноманітний дизайн. Є спортивний майданчик та майданчики для гри у волейбол, баскетбол і футбол.
    Для розвитку у дітей творчості та фантазії працюють різні гуртки: "Клуб юних естетів природи", "Орігамі", "Весела палітра", "Планета міркувань", "Пластилінографія", "Ми - розмовляємо, ми - розповідаємо", "Витинанки". Проводяться заняття з художньої праці, самостійної художньої та театралізованої діяльності діяльності, уроки практичного життя.
  Значна увага приділяється організації ігрової та пізнавальної діяльності, фізкультурно-оздоровчій роботі, національно-патріотичному вихованню

ЗАВДАННЯ НА 2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Удосконалювати систему роботи з формування соціально-громадянської компетентності дошкільника.

2. Впровадження основ фінансово-економічної освіти дошкільників.

3. Формувати життєво-компетентну особистість через реалізацію діяльнісного підходу до навчання та виховання дітей дошкільного віку