Головне меню
Новини

    2022-2023

      Новий навчальний рік розпочинамаємо дистанційно, адже ще тривають роботи по облаштуванню укриття. Долучитися до освітнього процесу можна як асинхронно (виконувати завдання, що надсилають педагоги у Viber-групах або вдео-заняття, що розміщена на нашому сайті в розділі "Дитсанційна освіта") так і синхронно (підключитися разом з дитиною на онлайн-заняття. Час і дні проведення педагоги повідомляють в Viber-групах)

       З нагоди відзначення 659 річниці з часу заснування міста Вінниці запускаємо челендж «Діти PROмісто: 659 фраз».  З умовами та результатами Ви можете ознайомитися в розділі "Онлайн-конкурси"

   З 22.09.2022 р. по 25.10.2022 року  в закладі проходитимуть спортивні перегони «Перші кроки»  під гаслом «Нащадки козацької слави». Мета:  сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва. З результатами проведення ви зможете ознайомитися в розділі "Фотоальбоми"

       27.09.22 заклад відновив свою роботу в очному режимі як черговий садочок. За умови офіційного працевлаштування і мами, і тата малеча зможе відвідувати дитячий навчальний заклад щодня. Перевага надається батькам, які працюють у критичних інфраструктурах, це медичні працівники, правоохоронці, військові службовці тощо.

   З 03.10.22 по 07.10.22 - в закладі проведений Тижневик протипожежних заходів. З працівниками закладу проведені інструтажі з питань пожежної та електробезпеки, а з вихованцями різні форми освітньої діяльності  (заняття, ігри, розваги, читання тощо) щодо формування знань та умінь по пожежній безпеці.

    В період з 14.11.22 по 18.11.22 з метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей дошкільного віку до свого здоров'я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Проведена робота сприяла забезпеченню колективної та особистої безпеки учасників освітнього процесу з питань безпечного поводження в довкіллі та в умовах воєнного стану.

З метою інформування та проведення роз'яснювальної роботи серед вихованців закладів дошкільної освіти, батьків та педагогічних працівників з питання інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладі в період з 01.12.2022 р. по 08.12.2022р. в закладі  проведений інформаційно-роз'яснювальний тижневик щодо інклюзивного навчання «Рівний рівному».  Всі проведені заходи сприяли приверненню уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю та формування позитивної громадської думки, толерантного ставлення до дітей та дорослих з інвалідністю, руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар'єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.

  7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об'єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій. Започатковане свято з метою, аби об'єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. З нагоди цього свята наші двічата приєдналися до флешмобу, взяли участь в подіумі, з виховнацями старших груп провели розваги. (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми")

  13 грудня - Андрія. В народі цей день називали "Андріївські вечорниці" або "Калита". Остання назва походить від головної гри цього вечора - калити, в яку грали і наші вихованці під час веселих розваг. (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми")

   19 грудня до дітей завітав Святий Миколай разом із героями інтерактивної лялькової вистави "Добрі вчинки запалюють зірки" ......

11 січня провели заходи до Міжнародного дня "Дякую". В цей день наші педагоги формували у дітей уявлення про те, чому важливо дякувати і коли це потрібно; виховували дружнє ставлення до однолітків та дорослих, виготовляли листівки........

"Бо прийдуть до тебе три празники в гості" - співали наші вихованці. А ще інші колядки та щедрівки. Вже стало доброю традицією завершувати різдвяно-новорічний цикл народних свят веселими розвагами 14 січня.......

Зима - одна з найулюбленіших пір року у дітей. Ще б пак - можна вдосталь навалятися в кучугурах, будувати снігові замки, грати в хокей і влаштовувати снігові битви з друзями з двору. Однак в цьому році зима не сніжна, снігу випало мало, а отже було мало у дітвори зимових розваг . Але ми влаштували справжні зимові забави у залі під час проведення спортивних свят в середніх і старших групах.  

  З 06.02.23 по 10.02.23 року в закладі був проведений інформаційний марафон "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет» , з метою збереження фізичного й емоційного здоров'я дітей та учнівської молоді під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв'язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями. (Див. фотозвіт в розділі "ЦЗ та БЖД)
 

Сьогодні 15 лютого ми проводжали Зиму, а зустрічали Весну. Адже традиційно в цей день  відзначають Стрітення  ....

  Освітній процес продовжуємо здійснювати з дотриманням норм безпеки. Під час кожної повітряної тривоги спускаємося з нашими вихованцями в облаштоване укриття, де продовжуємо освітній процес: проводимо різноманітні заняття та ігрову діяльність. ...

Щороку в останню суботу березня проводять міжнародну екологічну акцію "Година Землі". Цьогоріч акція пройде 25 березня. Мета заходу - залучити інтерес до екологічних проблем планети, висловити колективне занепокоєння за спільне майбутнє, нагадати про розумне споживання природних ресурсів. Згідно з традицією, в цей день з 20:30 до 21:30 (з урахуванням місцевого часу) добровільні учасники акції відключають світло та електротехнічні прилади на знак підтримки розумного ставлення до природи, її ресурсів. Напередодні цього дня в закладі з вихованцями проведені різноманітні форми роботи: ігри, трудова діяльність, бесіди, читання творів худ.літератури, розгляд ілюстрацій. .....

В рамках Міжнародного дня води - 22 березня - з вихованцями протягом тижня  проведені весняні свята під гаслом "Вода - джерело життя". Починаючи з молодшого дошкільного віку під час музичної та ігрової діяльності педагоги формували у дітей знання про забруднення водойм та шкоду від цього для вього живого на планеті, доносили важливіцсть збереження та економії води, значення води на нашій планеті.  (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми")

   З 27.03.23 по 31.03.23 в закладі проведений Тижневик театрального мистецтва (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми") 

     З 27 березня по 07 квітня 2023 року проходила благодійна акція «Від дитини до дитини», що мала на меті збір та передачу благодійної допомоги для юних балаклійців. Дякуємо всім, хто долучився. (деталі в розділі "Акції, конкурси") 

      Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят - Великдень. Адміністрація та колектив закладу вітає наших батьків, дітей та друзів з Великоднем!!!Бажаємо Вам незламної віри, світлого та мирного майбутнього, міцного здоров'я, добра, злагоди та Божого благословіння! Нехай це cвято допоможе згуртувати кожного з нас навколо давніх християнських цінностей, які в народі називають: доброта, терпимість, милосердя та любов до ближнього. Вітаємо!!! А в садочку в середніх №5,6,7 та старших групах №1,2,8,9 пройшли розважальні заходи, де діти співали, водили хороводи, грали у Великодні ігри та забави. (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми").

     З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дитини в закладах дошкільної освіти, свідомого та дбайливого ставлення дітей до свого здоров'я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в період з 17.04.2023 по 21.04.2023 в КЗ «ДНЗ №71 ВМР» був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Не особливу увагу заслуговують сюжетно-рольові ігри «Пожежники», «Рятувальники», «Світлофор, водії, пішоходи», «Лікарня» під час яких діти опановували різні професії та набували корисних знань та вмінь ...

      З метою виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства, в КЗ "ДНЗ № 71 ВМР" в період з 24.04.2023 року по 28.04.2023 року, було проведено екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч». (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми").

    28.04.2023 по 09.05.2023 проходила виставки-конкурс на кращу ляльку-мотанку «Берегиня роду українського» серед педагогів, батьків та вихованців закладів дошкільної освіти ВМТГ в рамках відзначення та вшанування Дня Матері. Наш заклад теж долучився. Чекаємо на результати. (див. розділ "Акції, конкурси").

  Активно долучилися до челенджу до Дня матері «З любов'ю до матусі», що проводився з 8 травня по 14 травня 2023 року. Кожна група привітала своїх матусь чудовими  відео-роликами через Viber-групи. (див. розділ "Акції, конкурси")

З 15.05.23 по 19.05.23 традиційно в травні провели "Тиждень безпеки дитини".

    З 01.06.2023 заклад перейшов на літній період.  У цей період діяльність закладу спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей дошкільного віку, забезпечення активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, збагачення досвіду застосування практичних умінь, навичок у процесі різних видів дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної тощо. Забезпечується максимальне перебування дітей на свіжому повітрі та проведення широкого спектру різних видів ігрової діяльності.

  2023-2024

    Розпочианаємо ще один навчальний рік. І розпочинаємо його в очному режимі, адже у нас створені необхідні безпечні умови, а саме - вдповідно до вимог облаштоване укриття.

     З нагоди відзначення 660 річниці з часу заснування міста Вінниці запускаємо челендж «Вінниця - 660!». З умовами та результатами Ви можете ознайомитися в розділі "Онлайн-конкурси"

    З 04.09.20223. по 15.09.2023 року в закладі проходитимуть спортивні перегони «Перші кроки» під гаслом «Спорт єднає всіх». Мета: сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, зміцнення здоров'я, виховання морально-вольових якостей, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня фізичної культури і спорту в Україні. (З результатами проведення ви зможете ознайомитися в розділі "Фотоальбоми".)

        В вересні місяці в закладі пройшли групові батьківські збори в очному режимі. Одним із завданням цих зустрічей було налагодження ефективної взаємодії з батьками вихованців після довгих карантинних обмежень. адже раніше збори проводили в онлайн-режимі. Вихователі підготували цікаву інформацію про особливості розвитку та навчання дітей ріхних вікових груп, надали практичні поради з  різних тем. Осбливу увагу приділили ігровим вправам на знайомство, на взаємодію, залучили батьків до виконання тестових та педагогічних завдань. Слід зазначити, що зустрічі проходили з дотриманням безпекових вимог. (Див. .....)

     21 вересня відзначили Міжнародний день миру (Див. розділ "Акці, онлайн-конкурси)

      Щорічно в жовтні відзначаємо Свято Покрови Божої Матері, День українського кохацтва, День захисників і захисниць України. В цьому році відзначили за новим календарем - 01 жовтня. З вихованцями старших груп №2,5,6,7 провели тематичні розваги. (Див. розділ "Фотоальбоми")

  З 02.10.23 по 06.10.23 - в закладі проведений Тижневик протипожежних заходів. З працівниками закладу проведені інструтажі з питань пожежної та електробезпеки, а з вихованцями різні форми освітньої діяльності (заняття, ігри, розваги, читання тощо) щодо формування знань та умінь по пожежній безпеці. (Див. .....)

     В період з 01.11.2023 р. по 24.11.2023 р. проходить Місяць цифрової грамотності в закладах освіти Вінницької міської ТГ. Мета формування та розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей громадян, підвищення рівня обізнаності щодо небезпек в Інтернеті, удосконалення професійних стандартів з урахуванням рамок професійних цифрових компетенцій. Перевірити знання та отримати нові можна на порталі Дія.Освіта:  https://osvita.diia.gov.ua/

    З 06.11.23 по 10.11.23 в закладі проведений Тижневик дорожнього руху. Серед різних форм, методів і засобів роботи -  пріоритет надавали ігровим методам та ігровій діяльності для формування у дітей знань та навиків  з правил безпеки дорожнього руху. (Див. розділ "Фотоальоми")

З 13.11.23 по 17.11.23 в закладі проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. 

    17.11.2023  вихованці, батьки та співробітники доєдналися до благодійної акції "День піжам" на підтримку важкохворих дітей. (див. розділ "Акції, конкурси")

  З 04.12.2023 по 08.12.2023 в закладі проведений тематичний тиждень "Грудень крокує - свята і події нам дарує" під час якого проведені різні заходи:

4 та 5 грудня долучилися до флешмобу "Дякуємо ЗСУ". (див. розділ "Акції, конкурси"

01.12.2023 по 08.12.2023 в закладі проведений тижневик "Рівний-рівному"  серед вихованцв середніх-старших груп. (Див. розділ "Фотоальбоми").

6 грудня до закладу завітав Святий Миколай з інтераткивною ляльковою виставою "Добрі вчинки запалюють зірки". 

7 грудня відзначили "День української хустки" неперевершеними дефіле. (Див. розділ "Фотоальбоми").

В період з 21.11.23 по 22.12.23 в закладі пройходив І тур міського конкурсу "Дитячі історії про ...", до якого долучився колектив закладу . (Детальніше див. розділ "Акції, конкурси")

  Розпочався 2024 рік. Січень місяць порадував дітлахів снігом і на подвір'ї садочка з'явилися сніговики, різні снігові фігури, залунав дитячий сміх під час катання на санчатх. (Див. відео зимових забав в розділі "Фотоальбоми").

     "Раз, два, три! Почали!!" Веселі спортивні зимові змагання та розваги пройшли в старших та середніх групах в ІІ пол. січня. (Див. розділ "Фотоальбоми")

2 лютого Зиму проводжали, Весну зустрічали. .... 

 Не забуваємо робити добрі справи взимку і піклуватися про птахів. Напередодні Дня годування птахів 3 лютого виготовили поживне печиво для птахів......

  Під час інформаційного марафону "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет" (26.02.24 - 01.03.24)  вихователі використовували в роботі з дітьми навчально-розвивальні матеріали з боксів "Відкривай та розвивай". Ці набори надані Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спрямовані на розвиток у дітей навичок безпечної поведінки і збереження власного здоров'я. ....

       22 березня відзначається Міжнародний День води та водних ресурсів. Метою проведення заходів, присвячених цій даті, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. В нашому закладі активно відзначався День води. Вся дітвора була зайнята цікавими та корисними справами. (див. розділ "Фотоальбоми")

  В рамках відзначення Міжнародного дня театру з 25.03.24 по 28.03.24 в закладі проведений захоплюючий Тижневик театрального мистецтва. Діти дізналися багато цікавого про театр, професії театру, приміщення і види театру, вивчили правила поведінки в театрі. Найголовніше -  були акторами під час різних видів театралізованої діяльності. (Див. розділ "Фотоальбоми")

«Доброго здоров'я!» - так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров'я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах. 7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше - прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.  Тому в рамках реалізаіцї Освіти для сталого розвитку в закладі проведений темтатичний день "Будьмо здорові, зокрема в молодших групах "Рухаюся, щоб бути здоровим", середніх - "Харчуюся правильно: здорова їжа", старші - "Бережу рослини - дихаю вільно. Наше здоров'я - у наших руках". .....