1 червня 2017 року в садочку пройшло свято до Дня захисту дітей

9 листопада 2017 року в садочку відбулося літературне свято до Дня української мови та писемності.

16 та 17 жовтня встарших групах №10, 11 та спецгрупах №1,2  пройшли розваги до Дня козацтва.

листопада 2018 в садочку в черговий раз відбувся конкурс на краще виконання художнього слова в рамках Дня української мови та писемності. Діти розповідали вірші про мову та Україну, гуморески, авторські вірші. Вітаємо переможців.

В нашому закладі велику увагу приділяють навчанню дітей гри на музичних інструментах. Жодне свято не проходить без чудових веселих оркестрів. 25 листопада пройшов колективний перегляд музичного заняття "Парк розваг "Музичні атракціони"". Музкерівник Шібутова Т.С. спільно з вихованцями старшої групи №10 представили педагогічному колективу різні ігри з музичними інструментами.

29.11.19 на базі закладу пройшло засідання міської школи "Молодого вихователя - 2- рік роботи" на етму : "Формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку". Учасникам був представлений досвід роботи закладу з ОБЖД. Вихователь Моісеєва С.В. показала зі своїми вихованцями заняття на тему: "В студії надзвичайних новин". Галузінська В.П. - урок практичного життя "Гострі та колючі предмети", а вихователі Вознюк Д.В. та Сокур Ю.В. провели презентацію дидактичних ігор по ОБЖД.