Головне меню
Новини

 2020-2021 н.р. 

В рамках реалізації "Освіти для сталого розвитку" та напередодні Новорічних свят був проведений челендж "Новорічна ігршака власними руками". Дякумо всім батькам, що долучилися! Наша ялинка - просто диво!!!

 11 січня відзначають Міжнародний день "Дякую" - свято, що започаткували за ініціативи миротворчих спільнот. Історія та традиції Міжнародного дня "Дякую", який покликаний нагадати людям про цінність хороших манер, заснований за ініціативи ЮНЕСКО і ООН.  В цей день наші педагоги формували у дітей уявлення про те, чому важливо дякувати і коли це потрібно; виховували дружнє ставлення до однолітків та дорослих, виготовляли листівки 

З 25.01.21 по 29.01.21 р. серед вихованців старших груп №1,2,5,6,7 пройшли веселі та захоплюючі спортивні свята. (фотозвіт див. у розділі "Фотоальбоми")

Оце так зима! В цьому році прогулянки проходили весело та цікаво. Наші вихованці ліпили сніговиків, будували фортеці, робили льодинки "пекли торти" тощо (фотозвіт див. у розділі "Фотоальбоми")

15.02.21 - вихованці старших груп №5,6,7 відзначали народне свято "Стрітення". (фотозвіт див. у розділі "Фотоальбоми")

З 22.02.21 по 26.02.21 в закладі пройшов інформаційний марафон "Здоров'я як стиль життя" (звіт див. у розділі "ЦЗ та БЖД") 

22 березня - Міжнародний день води. Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води. Відзначили його і ми з нашими вихованцями. (фотозвіт див. у розділі "Фотоальбоми")

27 березня Всесвітній або Міжнародний день театру - міжнародний день вшанування театру як надбання культури і вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів. Напередодні цього дня в період з 23.03.21 - 26.03.21 в закладі пройшли дні театрального мистецтва. (фотозвіт див. у розділі "Фотоальбоми")

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров'я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Головна мета свята - звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Офіційний свій відлік відзначення Всесвітнього дня здоров'я веде з 1948 року, а 7 квітня - дата створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. Створення Дня здоров'я - одна з перших ініціатив, з якою виступила Асамблея охорони здоров'я при ООН практично відразу ж після створення організації. Не залишилися і ми осторонь і провели його разом з нашими вихованцями. (фотозвіт див. у роз ділі "Фотоальбоми").

 З давніх-давен незвідані космічні далі манили людину, щоразу спонукаючи вигадувати щось нове: крила з воску та пір'я, аероплани, перші літаки... Мрія побачити рідну планету із космосу не давала спокою багатьом поколінням. Та поки фантасти писали неймовірні інопланетні історії, астрономи й техніки невтомно працювали. І сталося - 12 квітня 1961 року космічний корабель «Восток-1» з людиною на борту облетів Землю по орбіті.  На честь цієї історичної події 12 квітня під всьому світі відзначають як Всесвітній день авіації і космонавтики. Вихованці наших старших груп в цей день здійснили свою мандрівку у космос.

 22 квітня - Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об'єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день - нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв'язання екологічних проблем. В нашому закладі цей день пройшов під гаслом "Чиста планета - здорове й щасливе суспільство" (Фотозвіт про проведення різних форм роботи див. у розділі "Фотоальбоми").

 З 17.05.21 по 21.05.21 в закладі проведений "Тиждень бепеки дитини" (фотозвіт див. у розділі "ЦЗ та БЖД")

З 02.06.2021 по 30.06.2021 - заклад не функціонує. Діти відвідують черговий заклад КЗ "ДНЗ №38 ВМР". З 01.07.2021 по 29.07.21 садочок працює в режимі чергового садочка і гостинно відкриває двері для вихованців КЗ "ДНЗ №38 ВМР". З 30.07.21 заклад працює в звичайному режимі.

Під час літнього періоду в закладі був реалізований освітній проєкт "Еко-халабуди". Реалізація проєкту «Еко-лабуди» дала можливість реалізувати завдання соціальної та економічної складових освіти для сталого розвитку; створити комфортні умови довготривалого перебування вихованців на прогулянці в літній період; урізноманітніти життєдіяльність дітей на свіжому повітрі; збагатити освітнє середовище закладу. (Зміст та презентація роботи проєкту розміщений в розділі "Фотоальбоми")

  2021-2022 н.р.

Протягом вересня місяця в закладі пройшов фестиваль "Рух - це здоров'я, а ми за - за здоровий спосіб життя"  з метою популяризації фізичного виховання та активно-рухового способу життя дошкліьника.  

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше - Свято Покрови Божої Матері, друге - День українського козацтва, третє свято, дуже молоде - День захисників і захисниць України.  Як відзначили це свято вихованці старших груп дивіться у розділі "Фотоальбоми".

З 18.10.21 по 22.10.21 в закладі пройшли осінні канікули на тему:"Осінь в гості до малят завітала".  Осінь часто вважають нудною, сумною порою. Її навіть називають сірою, похмурою, самотньою. Насправді ж така думка про цей період є помилковою. Осінь - дивовижна пора. Восени природа багата яскравими, строкатими барвами. Листя на деревах стає жовтим, червоним, багряним, фіолетовим, коричневим. Період золотої осені неймовірно прекрасний! Осінь цілком може бути веселою, теплою, дарувати радість, натхнення та естетичну насолоду. В цьому переконують наші вихованці у відео. (Див. розділ "Фотоальбоми").

В рамках Дня укранської писемності та мови, яке ми відзначаємо щороку 9 листопада, в закладі пройшли розваги, метою яких було прищеплення любові, інтересу та поваги до рідної мови у наши вихованців. 

В рамках тематичної перевірки в закладі з 15.11.21 по 26.11.21 проводиться "Декадник спорту і здоров'я". (Див. розділ "Фотоальбоми")

      *** В Україні проводиться інформаційна кампанія "ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство безбар'єрів".

    Мета - продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар'єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.
    В межах реалізації кампанії розроблено відеоролики. Переглянути їх можна за посиланням
https://drive.google.com/.../1FRT... 

      *** На виконання Р. 1 п. 8-9 протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К. Тимошенка Департамент освіти міської ради інформує, що для досягнення нового рівня безбар'єрності створений «Довідник безбар'єрності» - гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар'єрної мови. Це проєкт, створений у співпраці з представниками громадянського суспільства, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Це допомога для тих, хто бере участь у формуванні та кристалізації сенсів, що стосуються безбар'єрності та впровадження нових суспільних норм в Україні. З даним «Довідником безбар'єрності» Ви можете ознайомитись за посиланням https://bf.in.ua

04.02.2022 на сайті МОН оприлюднено рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Ознайомитись з ними можна на нашій сторінці сайту "ЦЗ та БЖД".

З 07.02.22 по 11.02.22 в закладі проведений інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет».  Зі звітом можна ознайомитися в розділі "ЦЗ та БЖД".

24.02.22, вранці Росія розпочала нову військову операцію проти України. Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Згідно з Указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства. В зв'язку з цим наш заклад тимачасово припинив свою діяльність.  

Незважаючи на складний час, ми не забуваємо про наших вихованців. Для батьків та дітей на сайті створений розділ "Дистанційна освіта", що дає можливість продовжувати сприяти розвитку та навчання дошкільнят.

З 18.04.22 по 29.04.22 в закладі проведений інформаційний марафон "Ми творимо планету власноруч" в онлайн-режимі. Зі звітом можна ознайомитися в розділі "Фотоальбоми". 

З 16.05.22 по 20.05.22  з метою практичного закріплення дітьми, відповідно до їх вікових категорій, теоретичних знань, умінь та навичок з питань безпеки життєдіяльності та основ здоров'я в КЗ «ДНЗ № 71 ВМР» був проведений  «Тиждень безпеки дитини». З планом та фотозвітом можна ознайомитися в розділі "ЦЗ та БЖД"

З метою  попередження можливих людських втрат  в умовах воєнного стану пропонуємо оновлений довідник «У разі надзвичайної ситуації або війни», що розміщений у розділі "ЦЗ та БЖД".

З 04.07.2022 року заклад відновив свою роботу в режимі чергового садка. В садочку обладнали найпростіше укриття (підвальне приміщення). Для того, щоб діти не боялися перебувати в укритті нашими власними силами переобладнали підвал: стіни розмалювали,  , є іграшки, столики, лавки, ліжечка. Є вдопостачання та туалет з каналізацією.

Групи обмежені по чисельності. щоб не виникало товкотнечі. Багато батьків хотіли б, щоб дитина відвідувала дитячий навчальний заклад. Але так, як в умовах війни, кількість місць у садку обмежена, то було прийнято рішення змінити правила прийому. Тепер для того, щоб дитину прийняли до дитячого садочку, необхідно надати довідку з місць роботи обох батьків. Тільки за умови офіційного працевлаштування і мами, і тата малеча зможе відвідувати дитячий навчальний заклад щодня. Перевага надається батькам, які працюють у критичних інфраструктурах, це медичні працівники, правоохоронці, військові службовці тощо.

З 08.08.22 заклад закритий на ремонтні роботи: здійнюються роботи по облаштуванню укриття. Про дату відкриття закладу буде розміщено на сайті та вихователі повідомлять у Viber-групах. 

25.08.22 рішенням виконавчого комітету затверджено   ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАГАЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Ознайомитись зі змістом можна на нашому сайті в розділі "Реєстрація до ДНЗ". 

 2022-2023

      Новий навчальний рік розпочинамаємо дистанційно, адже ще тривають роботи по облаштуванню укриття. Долучитися до освітнього процесу можна як асинхронно (виконувати завдання, що надсилають педагоги у Viber-групах або вдео-заняття, що розміщена на нашому сайті в розділі "Дитсанційна освіта") так і синхронно (підключитися разом з дитиною на онлайн-заняття. Час і дні проведення педагоги повідомляють в Viber-групах)

       З нагоди відзначення 659 річниці з часу заснування міста Вінниці запускаємо челендж «Діти PROмісто: 659 фраз».  З умовами та результатами Ви можете ознайомитися в розділі "Онлайн-конкурси"

   З 22.09.2022 р. по 25.10.2022 року  в закладі проходитимуть спортивні перегони «Перші кроки»  під гаслом «Нащадки козацької слави». Мета:  сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва. З результатами проведення ви зможете ознайомитися в розділі "Фотоальбоми"

       27.09.22 заклад відновив свою роботу в очному режимі як черговий садочок. За умови офіційного працевлаштування і мами, і тата малеча зможе відвідувати дитячий навчальний заклад щодня. Перевага надається батькам, які працюють у критичних інфраструктурах, це медичні працівники, правоохоронці, військові службовці тощо.

   З 03.10.22 по 07.10.22 - в закладі проведений Тижневик протипожежних заходів. З працівниками закладу проведені інструтажі з питань пожежної та електробезпеки, а з вихованцями різні форми освітньої діяльності  (заняття, ігри, розваги, читання тощо) щодо формування знань та умінь по пожежній безпеці.

      З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію "Смілива гривня", яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. Наш заклад вирішив долучитися до акції. Просимо всіх небайдужих (батьків та вихованців, співробітників закладу) долучитися до даної акції. Адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. В кожній групі розміщена спеціальна пластикова пляшка для збору монет. Акція триває до 31.11.23. Зібрані кошти будуть перераховані на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

     В період з 14.11.22 по 18.11.22 з метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей дошкільного віку до свого здоров'я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Проведена робота сприяла забезпеченню колективної та особистої безпеки учасників освітнього процесу з питань безпечного поводження в довкіллі та в умовах воєнного стану.

З метою інформування та проведення роз'яснювальної роботи серед вихованців закладів дошкільної освіти, батьків та педагогічних працівників з питання інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладі в період з 01.12.2022 р. по 08.12.2022р. в закладі  проведений інформаційно-роз'яснювальний тижневик щодо інклюзивного навчання «Рівний рівному».  Всі проведені заходи сприяли приверненню уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю та формування позитивної громадської думки, толерантного ставлення до дітей та дорослих з інвалідністю, руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар'єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.

  7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об'єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій. Започатковане свято з метою, аби об'єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. З нагоди цього свята наші двічата приєдналися до флешмобу, взяли участь в подіумі, з виховнацями старших груп провели розваги. (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми")

  13 грудня - Андрія. В народі цей день називали "Андріївські вечорниці" або "Калита". Остання назва походить від головної гри цього вечора - калити, в яку грали і наші вихованці під час веселих розваг. (див. фотозвіт в розділі "Фотоальбоми")

   19 грудня до дітей завітав Святий Миколай разом із героями інтерактивної лялькової вистави "Добрі вчинки запалюють зірки" ......

11 січня провели заходи до Міжнародного дня "Дякую". В цей день наші педагоги формували у дітей уявлення про те, чому важливо дякувати і коли це потрібно; виховували дружнє ставлення до однолітків та дорослих, виготовляли листівки........

"Бо прийдуть до тебе три празники в гості" - співали наші вихованці. А ще інші колядки та щедрівки. Вже стало доброю традицією завершувати різдвяно-новорічний цикл народних свят веселими розвагами 14 січня.......