Головне меню
Акції, онлайн-конкурси
2023-2024
  З нагоди відзначення 660 річниці з часу заснування міста Вінниці, з метою розвитку в дітей патріотизму, любові до рідного міста, ціннісного ставлення до його історії та традицій департамент освіти міської ради ініціює проведення челенджу «Вінниця - 660!»
До челенджу «Вінниця - 660!» можуть долучитися вихованці, батьки, працівники закладів дошкільної освіти.
Для участі пропонуємо створити відеопривітання (пісня, вірш, танок, гра на улюбленому інструменті тощо), присвячене Дню народження міста. Тривалість відео - до 2 хвилин, робота повинна бути виконана державною мовою, обов'язкове використання власних фото- та відеоматеріалів.
Матеріали потрібно розмістити до 9 вересня 2023 року на офіційних сторінках соціальних мереж закладів під єдиним хештегом #ВІННИЦЯ_660
 
Рідне місто привітали:    Середня група 10
                                           Молодша 9 
 
****** 
Шановні батьки, колеги, друзі! Пропонуємо долучитись до проєкту «КРИЛА», ініційованого Благодійним фондом «ОВЕС». Проєкт передбачає збір пластикових кришечок (чистих, помитих!) від тари для харчових продуктів: пляшок для води, соку, молочних продуктів, соусів тощо. Зібрані кришечки будуть відправлені на переробку, а отримані кошти перераховані на закупівлю БПЛА українського виробництва для підрозділів Збройних Сил України.
ПРИНОСЬТЕ КРИШЕЧКИ В НАШ САДОЧОК.
АКЦІЯ ТРИВАТИМЕ ДО 28 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ.
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 
 
Підсумки. Дякуємо усім, хто долучився до акції.  Нам вдалося зібрати 17 кг і зробити свій внесок до нашої перемоги
 
0 
 
 
***** 
    Відповідно до Указу Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року, 21 вересня в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день миру.
З нагоди відзначення свята у 2023 році департамент освіти ініціює проведення в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Вінницької міської територіальної громади виставки інсталяцій творчих робіт на тему «Мир - це ...».
Вихованцям, батькам та педагогам пропонується створити різножанрові вироби у різних техніках, які відображають їхнє уявлення про мир. Це можуть бути малюнки, постери, пано, колажі, орігамі, об'ємні фігури з паперу/ пластиліну/ гіпсу/ пінопласту тощо. Роботи можуть бути як індивідуальними, колективними, виконані спільно з дорослими (педагогами та батьками). Виставка інсталяцій творчих робіт буде проведена з 20 по 22 вересня у на території  в альтанці при вході в заклад освіти та висвітлино перебіг проєкту у соціальних мережах  під єдиним хештегом 
#мир_це_2023

 Дякуємо усім, хто долучився до акції і створили чудові роботи.   Фотозвіт    З днем миру привітали вихованці молодшої групи 9

*****
17 листопада ми долучилися до благодійної акції День піжам, яку четвертий рік поспіль ініціює Фундація Дім Рональда МакДональда.  Для більшості з нас піжама - те в чому ми спимо, але для хворих дітей це вбрання в якому вони змушені перебувати цілодобово, і при цьому атрибут, що нагадує рідну домівку.

У цей день наші вихованці та співробітники одягнули піжаму,  а також дрослі (батьки та працівники) зробили благодійний внесок на підтримку сімей важкохворих дітей.  Діти перебували цілий день в піжамах, а також побували на "піжамній вечірці".
Цьогоріч кошти, зібрані в День піжам, підуть на створення першого в Україні Дому Рональда МакДональда на території найбільшої національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». У будівлі буде до 50 спальних кімнат, що дасть можливість родинам, діти яких проходять тривале лікування, разом жити на території лікарні в затишку та домашній атмосфері.

 
*****
  З нагоди відзначення Дня Збройних сил України, з метою підтримки морального духу захисників і захисниць України, формування у дітей та учнівської молоді патріотизму та почуття гордості за Збройні Сили України департамент освіти міської ради пропонує закладам освіти долучитися до загальноміського флешмобу «Дякуємо ЗСУ!».
    Умови флешмобу передбачають публікацію 4-5 грудня 2023 року в соціальних мережах коротких відероликів (тривалістю до 1 хв.) зі словами вітання з Днем Збройних Сил України, подяки й побажаннями захисникам і захисницям за участю дітей, молоді, педагогів, батьків.

 
Наші слова вітання: Старша група №6 
                                            Середня група №10
                                   Молодша група №8 
                                          Середня група №11 
 
 *****
   На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, з метою посилення національно-патріотичного виховання, розвитку фантазії та творчих здібностей дітей, надання можливості кожному учаснику відчути радість досягнення успіху, повірити у власні сили, виявлення обдарованих дітей та спонукання учасників до творчості, виховання любові та дбайливого ставлення до книги колектив закладу долучився до конкурсу "Дитячі історії про ...". В період з 21.11.23 по 22.12.23 в закладі пройшов І тур конкурсу. Результатом стали книжки-саморобки: "Я - Україна"  (номінація "Кольори нашої перемоги"), "Різдво в моїй сім'ї"  (номінація "Цікаві історії") , 2Минуле і сьогодення Вінниці" (номінація "Додай Вінниці своїх барв"
 
 
 1

 
*****
   Департамент освіти запрошує долучитися до акції «Одягни свій садочок у вишиванку», присвяченій Всесвітньому дню вишиванки - 16 травня 2024 року.
      Учасники акції: вихованці, працівники ЗДО, батьки.
    Одягнувши 16 травня вишиванку, зроби фото чи відео і пошир у соціальних мережах з додаванням хештегу
     Свято не передбачає обов'язкових заходів, але запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку - одягнути вишиванку. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. 
 

*****   
На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2024 рік, з метою посилення національно-патріотичного виховання, подальшого розвитку та пропаганди кращих досягнень народного та сучасного мистецтва, духовних і культурних надбань українського народу, виявлення талановитих та обдарованих дітей у різних видах мистецтва (хореографічне, циркове, вокальне, театральне, музичне виконавство, літературна творчість), розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення Дня захисту дітей проводиться конкурс «Таланти твої, Україно!» у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів» серед дітей дошкільного віку з 20.05.2024 по 14.06.2024 у ІІ тури.. До конкурсу долучилися:
 
 
 
 
2022-2023

З нагоди відзначення 659 річниці з часу заснування міста Вінниці, з метою розвитку в дітей та учнівської молоді патріотизму, любові до рідного міста, ціннісного ставлення до його історії та традицій департамент освіти міської ради ініціює проведення челенджу «Діти PROмісто: 659 фраз».
Щоб долучитися до проєкту кожному закладу освіти пропонується підготувати по 10-15 фраз, які так чи інакше характеризують Вінницю, кожну з яких учні/вихованці повинні презентувати в окремих відео- чи фотопостерах, та упродовж 07-09 вересня 2022 року розмістити на офіційних сторінках соціальних мереж закладів під єдиним хештегом #Діти_PROмісто_659_фраз (кожна ідея окремим дописом).
Фрази можуть бути сформульовані у довільній формі, до прикладу: «Вінниця - серце Поділля», «До Вінниці за враженнями» і повинні відображатися у постерах у вигляді надписів.
Ціль челенджу - утворити таку візитівку Вінниці, якою її бачать діти, та в такий спосіб привітати рідне місто з днем народження.
ДЯКУЄМО усім, хто долучився. Переглянути челендж можна за посиланнням . Тут розміщено відео- та фото як наших вихованців, так інших закладів освіти.
 
 
З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію "Смілива гривня", яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. Наш заклад вирішив долучитися до акції. Просимо всіх небайдужих (батьків та вихованців, співробітників закладу) долучитися до даної акції. Адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. В кожній групі розміщена спеціальна пластикова пляшка для збору монет. Акція триває до 31.11.23. Зібрані кошти будуть перераховані на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України. 
                                            1
 
 
     З метою підтримки дітей-мешканців деокупованого міста Балаклія у Вінницькій громаді з 27 березня по 07 квітня 2023 року триває благодійна акція «Від дитини до дитини», що має на меті збір та передачу благодійної допомоги для юних балаклійців.
Щоб стати учасниками акції «Від дитини до дитини» дітям та їх родинам пропонується, за можливості, зібрати:
- книги (художню літературу, розмальовки, навчальну літературу українською мовою);
- іграшки (це можуть бути ляльки, машинки, м'ячі, м'які іграшки, конструктори, розвиваючі ігри (у невживаному стані) для різних вікових категорій, різні види дитячого транспорту - самокати, велосипеди тощо);
- канцелярське приладдя (необхідні для навчання речі: зошити, ручки, олівці, фломастери, лінійки)
Зібрану допомогу родинам, що виявлять бажання долучитися, необхідно до 05 квітня доставити в заклад освіти, який відвідує дитина. 
 
 Дякуємо усім, хто долучився до акції 
 
2       0
 


Шановні колеги, батьки, діти! 
     З метою відродження та популяризації традицій української культури, поваги, любові і турботи до жінки-матері, розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку, з нагоди відзначення та вшанування Дня Матері серед педагогів, батьків та вихованців закладів дошкільної освіти проводиться виставка-конкурс  на кращу ляльку-мотанку «Берегиня роду українського» серед педагогів, батьків та вихованців закладів дошкільної освіти з 28.04.2022 по 17.05.2023 у ІІ тури.

 6

Шановні колеги, батьки, діти!
    Департамент освіти запрошує заклади дошкільної освіти взяти участь у челенджі до Дня матері «З любов'ю до матусі», що проводиться з 8 травня по 14 травня 2023 року. До участі можуть долучитися вихованці, батьки, працівники закладів дошкільної освіти.
вірш, заспівати пісню тощо на камеру, тривалість ролику до 3 хвилин).
Платформи для проведення челенджу: офіційний сайт та соціальні мережі (Facebook) закладу дошкільної освіти. Матеріали необхідно розмістити під хештегом:
#З_ЛЮБОВ'Ю_ДО_МАТУСІ

 
 Відео-привітання до Дня матері від наших вихованців

Шановні колеги,батьки, діти!
На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, з метою посилення національно-патріотичного виховання, подальшого розвитку та пропаганди кращих досягнень народного та сучасного мистецтва, духовних і культурних надбань українського народу, виявлення обдарованих дітей у сфері мистецтва, вдосконалення майстерності вокального співу, хореографії, декламування, розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення Дня захисту дітей проводиться конкурс «Україна незламна, сильна, талановита» у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів» серед дітей дошкільного віку з 22.05.2023 по 16.06.2023 у ІІ тури.
  Наші учасники ІІ туру
Номінація "Художнє читання" -  Ковальчук Аріна, група №1
Номінація "Хореограція" - вихованці старших груп №1,2,8,9 

0

  ****** 

    У нашому садочку КЗ " ДНЗ #71 ВМР" здійснена висадка квітів/саджанців у рамках акції #Квітни_Допомагай_Перемагай
   Акція реалізується Фондом громади "Подільська громада"  @podilska.hromada та компанію Dekoplant @dekoplantcomua.

   Щиро дякуємо за чудові кущі троянд, які будуть радувати усіх оточуючих красою свого цвітіння!!!                                                                   1       2